Dafina vjen si repere në projektin e ri

 

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka paralajmëruar fansat për një projekt të ri muzikor.

Në këngën e radhës që pritet të publikohet së shpejti, këngëtarja vjen si repere.

Në rrjetin social Instagram, Dafina ka ndarë me ndjekësit një pjesë të këngës së re, teksa ka marrë pëlqimin e ndjekësve.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)

“Dashni”, mbetet projekti i fundit muzikor nga Dafina në bashkëpunim me Endrit Mumajesin i njohur me emrin artistik Muma. Kënga është publikuar më 7 mars dhe deri tani ka arritur mbi 5 milionë klikime në Youtube./21Media

Lajmet Dafina vjen si repere në projektin e ri >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!