Fotografi të tjera familjare, Genta me partnerin dhe binjakët

 

Këngëtarja Genta Ismajli dhe partneri i saj turk, Huseyin Usta, në muajin janar të këtij viti janë bërë prindër për herë të parë.

Icon dhe Ivy Blue quhen binjakët e çiftit.

Këngëtarja ka postuar sot disa fotografi të veçanta nga fotosesion i familjes së saj, që u kompletua me ardhjen në jetë të binjakëve.

“Familja”, ka shkruar Genta krahas fotografive që kanë marrë shumë komente dhe pëlqime nga ndjekësit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli)

Genta dhe partneri i saj, kanë hapur një llogari në Instagram për fëmijët e tyre./21Media 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by IVY BLUE & ICON (@ivyblueicon)

Lajmet Fotografi të tjera familjare, Genta me partnerin dhe binjakët >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!