Kremlini ia kthen Uashingtonit, e quan Bidenin kriminel (VIDEO)

Bombardimet, vrasjet dhe të bëmat e tjera ruse në Ukrainë e nxitën presidentin amerikan, Joe Biden, ta quajë kriminel homologun e tij, Vladimir Putin.

I menjëhershëm ishte reagimi i Moskës, që vlerësoi se kjo deklaratë e amerikanit është e papranueshme dhe e pafalshme.

Kronikën e zgjeruar mund ta ndiqni në videon më poshtë:

 

Lajmet Kremlini ia kthen Uashingtonit, e quan Bidenin kriminel (VIDEO) >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!