Netët e paharrueshme të Tunës në Dubai

 

Këngëtarja Altuna Sejdiu-Tuna, ka përzgjedhur Emiratet e Bashkuara Arabe, për të kaluar pushimet bashkë me dy djemtë e saj Tianin dhe Zenin.

Tuna e cila prej disa ditësh po shijon pushimet në Dubai, ka postuar disa fotografi në rrjetet sociale.

Disa prej momentet që po kalon me fëmijët e saj në pushime, ajo i ka ndarë me ndjekësit e saj.

“Netët e paharrueshme në Dubai me djemtë”, ka shkruar Tuna krahas fotografive.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝗧𝗨𝗡𝗔 (@tunasejdi)

Tuna shumë shpejt do të rikthehet me një projekt të ri muzikor. Ajo ka nisur punën për këngën e re./21Media

Lajmet Netët e paharrueshme të Tunës në Dubai >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!