Disa persona rrahin një burrë dhe një grua në Gjakovë

Një mashkull dhe një femër kosovarë kanë kërkuar ndihmë mjekësore, pasi që janë sulmuar fizikisht nga disa persona.

Ngjarja ka ndodhur në komunën e Gjakovës mbrëmjen e kaluar, njofton Klankosova.tv.

Viktima mashkull dyshohet se është i therur me thikë. Teksa të dy viktimat kanë pranuar tretman mjekësor.

Rasti është duke u hetuar nga njësitet policore.

Lajmet Disa persona rrahin një burrë dhe një grua në Gjakovë >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!