Lagjet e mëdha të Prishtinës kundër Prishtina Parking, drejtori s’shqetësohet (VIDEO)

Banorët e lagjes Lakrishte, Qendra dhe Bregu i Diellit kanë protestuar, të premten, para komunës së Prishtinës.

Këta nuk duan asesi që ndërmarrja komunale të menaxhojë me parkingjet në lagjet e tyre.

E kryeshefi ekzekutiv i “Prishtina Parking”, Liridon Restelica, e pranoi që rregullorja aktuale ka nevojë për ndryshime dhe se të tilla tha se i kanë dërguar komunës.

Lajmet Lagjet e mëdha të Prishtinës kundër Prishtina Parking, drejtori s’shqetësohet (VIDEO) >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!