Mësohen çiftet në Ligën e Kampionëve dhe Europa Ligë

Ditën e sotme, priten të zgjedhën kundërshtarët e fazës së çerekfinales së Ligës së Kampionëve dhe Europa Ligës.

Sot me fillim nga ora 12:00 do të hedhet shorti për ekipet që kanë kaluar në çerekfinale të dy garave prestigjioze në futboll, Ligës së Kampionëve dhe Europa Ligës.

Tetë ekipet që kanë kaluar tutje në Ligën e Kampionëve janë: Real Madrid, Manchester City, Bayern Munich, Chelsea, Atletico Madrid, Liverpool, Villarreal dhe Benfica.

Mbetet të shihet se cilët do të jenë kundërshtarët e ardhshëm në kuadër të çerekfinales.

Shorti do hedhet edhe për ekipet që kanë kaluar tutje në Europa Ligë, shkruan Rahoveci.info.

Pas ndarjes së ekipeve në Ligën e Kampionëve do t`i mësojmë edhe kundërshtarët në Europa Ligë.

Ekipet që kanë kaluar në çerekfinale janë: Barcelona, Frankfurt, West Ham United, Lyon, Atalanta, Braga, Rangers, Leipzig.

Mbetet të shihet se si do të jenë kundërshtarët e ardhëm në çerekfinalen e Europa Ligës. /Rahoveci info/

Lajmet Mësohen çiftet në Ligën e Kampionëve dhe Europa Ligë >> Rahoveci info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!