Petrit Çarkaxhiu lanson “Ra ni fjollë n’synin tem”

Artisti Petrit Çarkaxhiu ka publikuar projektin e ri muzikor “Ra ni fjollë n’synin tem”.

Petriti njihet për vokalin e tij, çdo këngë e tij rezulton shumë e suksesshme dhe mirëpriten nga publiku,

Teksti është shkruar nga vet Çarkaxhiu, ndërkaq për videon për kërkujdesur Tanju Suleyman.

“Mezi e kam pritë”, “Ku ishte qe 2 vjet”, “Super këngë” – ishin disa komentet që mori Petriti për këngën e re.

“Drenushë e trembur”, “Dul behari”, “Vajza e tokave të diellit”, “Natë e Gatë”, janë disa nga projektet e realizuara nga Petriti./21Media

Lajmet Petrit Çarkaxhiu lanson “Ra ni fjollë n’synin tem” >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!