Rahovecasi gjen një mjet shpërthyes teksa punonte në arën e tij

Një person nga Rahoveci ka informuar Policinë e Kosovës se përderisa ka qenë duke ecur në një fushë, ka hasur në një mjet të dyshuar të pashpërthyer.

Policia ka thënë se ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 14:10 dhe se njësia policore ka bërë sigurimin e vendit të ngjarjes.

Tutje është treguar se në vendin e ngjarjes ka qenë edhe njësiti për deminim i Forcës së Sigurisë së Kosovës, të cilët kanë tërhequr mjetin e dyshuar nga vendi i ngjarjes.

Varroset gruaja që dyshohet se u vra nga bashkëshorti, familja e fal gjakun

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!