Sot mot me diell e vranësira

Për sot parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, të cilat gjatë pasditës pritet të tërhiqen.

Era do të fryjë nga kuadrati i verilindjes, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 10 deri në 42 kilometra në orë.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej minus 2 deri në 1 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale prej 6 deri në 10 gradë. /Meteo Kosova

Lajmet Sot mot me diell e vranësira >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!