“Xhyla” po kthehet

 

Aktori i njohur, Osman Azemi njihet për rolet e tij të shumta në kuadër të projekteve të “Stupcave”, por roli më i dashur për publikun është ai i “Xhylës”.

Azemi përmes një postimi në rrjetet sociale ka paralajmëruar një projekt i cli do ta rikthejë personazhin e “Xhylës”.

“Së shpejti Xhyla”, është përshkrimi që ka lënë në Instagram Azemi poshtë fotografisë nga realzimi i skeçit.

“Xhyla” portetrizon një grua e cila vuan nga keqtrajtimet e bashkëshortit të saj “Sheqes” i cili portretizohet nga aktori Mensur Safqiu. Megjithatë nuk dihet ende se skeçi i paralajmëruar nga Osmann Azemi a do të jetë në shoqëri të kolegëve të tij Vedat Bajramit dhe Mensur Safqiut./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Osman Azemi (@osmanazemiofficial)

Lajmet “Xhyla” po kthehet >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!