668 raste aktive me COVID-19 në vend

Sipas të dhënave nga Ministria e Shëndetësisë edhe 668 raste janë aktive me koronavirus në vend.

Gjatë 24 orëve të kaluara Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike nuk ka raportuar për asnjë viktimë, teksa janë regjistuar 56 raste të reja dhe 32 pacientë të pacientë të shëruar, njofton Klankosova.tv.

Lajmet 668 raste aktive me COVID-19 në vend >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!