Arrestohet një person në “Rrugën C” në Prishtinë (FOTO)

Njësitë të shumta të policisë kanë arrestuar sot në mëngjes një person në “Rrugën C” në Prishtinë.

Klankosova.tv ka siguruar fotografi nga vendi i ngjarjes, megjithatë, nuk dihet se cilat janë shkaqet e këtij arrestimi.

Klankosova.tv është në kontakt me policinë dhe do të ju njoftojë për arsyet e këtij arrestimi.

Lajmet Arrestohet një person në “Rrugën C” në Prishtinë (FOTO) >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!