Një polic sulmohet në Mitrovicë

Një zyrtar është sulmuar dje në rrugën “Evlia Qelebiu” në Mitrovicë.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës i dyshuari e sulmoi fizikisht zyrtarin policor pasi i shqiptoi një tiketë për kundërvajtje, njofton Klankosova.tv.

I dyshuari është arrestuar teksa zyrtari policor ka pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Lajmet Një polic sulmohet në Mitrovicë >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!