Publikohet kënga “Habibi” nga Albi dhe Azet

 

Reperi Albi ka publikuar një projekt të ri muzikor në bashkëpunim me të vëllanë, reperin Azet.

“Habibi” titullohet kënga e re nga dyshja, që vjen shoqëruar me videoklip.

Reperët nga Kosova që jetojnë dhe veprojnë në Gjermani, vijnë me interpretim në gjuhën gjermane./21Media

Lajmet Publikohet kënga “Habibi” nga Albi dhe Azet >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!