Publikohet kënga “Me tupana ndizet zemra” nga Rita dhe Fidani

 

Çifti i njohur i showbiz-it, Rita Haziri dhe Fidan Gashi, kanë publikuar sot një projekt të ri muzikor.

“Me tupana ndizet zemra”, titullohet kënga e re nga dyshja.

Muzikën e ka punuar Indrit Dode, tekstin e ka shkruar Rioo, miksimin dhe masterizimin e ka bërë Alsked Rrenja, ndërsa aranzhmanin Anxhelo Muharremi.

Për videoklipin është përkujdesur produksioni “UrbanGraphics”./21Media

Lajmet Publikohet kënga “Me tupana ndizet zemra” nga Rita dhe Fidani >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!