“Ty”, kënga e re nga Berkani

 

Këngëtari Berkan Beka ka publikuar sot një projekt të ri muzikor.

“Ty” mban titullin kënga e re nga Berkani, e cila vjen në Youtube e shoqëruar me videoklip.

Muzika e ka bërë vet këngëtarin, tekstin e ka shkruar Bujar Idrizi, ndërsa miksimin dhe masterizimin e ka bërë Pleo Gashi./21Media

Lajmet “Ty”, kënga e re nga Berkani >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!