Arrestohet personi që vodhi 80 litra naftë nga rezervuari i autobusit në Podujevë

Personi që kishte vjedhur 70 deri në 80 litra derivate të naftës nga rezervuari i autobusit në fshatin Pollatë të Podujevës, është arrestuar.

Ngjarja kishte ndodhur më 8 shkurt, ndërsa tek tani policia ka arritur ta identifikoj dhe arrestoj të dyshuarin mashkull Kosovar.

Pas intervistimit, i dyshuari është dërguar në mbajtje, njofton policia, përcjell Klankosova.tv.

Lajmet Arrestohet personi që vodhi 80 litra naftë nga rezervuari i autobusit në Podujevë >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!