Taulant Xhaka baba për herën e dytë

Futbollisti shqiptar, Taulant Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Arbnora janë në pritje të fëmijës së dytë.

Kjo u bë e ditur nga vet çifti në Instagram kur përmes një fotografie treguan se janë të bekuar me pritjen e ëmbël.

“Dhurata më e madhe që mund t’i bëni dikujt është koha juaj, vëmendja juaj, dashuria juaj dhe një mrekulli e re “, ka shkruar në Instagram Taulanti.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34)

Martesa e Taulantit dhe Arbnores vitin 2020 është bekuar me një djalë, për të cilin çifti zgjodhi emrin Klevis./21Media

Lajmet Taulant Xhaka baba për herën e dytë >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!