Babai njofton policinë për zhdukjen e djalit

Një person është raportuar i zhdukur në Prizren.

Rastin në polici e ka raportuar babai i të zhdukurit, i cili ka thënë se djali i tij është larguar nga shtëpia nga data 13 mars dhe nuk dihet vendndodhja e tij, transmeton Klankosova.tv.

Rasti është duke u hetuar.

Lajmet Babai njofton policinë për zhdukjen e djalit >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!