Kurti vizion shkollën “Xhemail Mustafa”, do të flitet për Sindromën Down

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, viziton Shkollën Fillore dhe të Mesme të Ulët, “Xhemail Mustafa” në Prishtinë.

Aty në orën e parë mësimore do të flitet për Sindromën Down./Klankosova.tv.

Lajmet Kurti vizion shkollën “Xhemail Mustafa”, do të flitet për Sindromën Down >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!