Adriana dhe Keith nuk ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram

Çifti i shumë përfolur i estradës, Adriana Matoshi dhe Keith Owen Groeneveld nuk ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram.

Të dy që nga koha kur kanë zyrtarizuar marrëdhënien e tyre, kanë qenë shumë aktiv me postime në të gjitha rrjetet sociale.

Lidhja e aktores shqiptare është komentuar gjatë, por të dy ia dëshmuan botës se dashuria e tyre triumfon.

Deri më tani, as Adriana e as Keith nuk kanë komentuar rreth veprimit të fundit.

Ndryshe, ata ende i kanë të gjitha fotot me njëri-tjetrin në rrjete sociale./21Media

Lajmet Adriana dhe Keith nuk ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!