Berkani flet për planet që ka për projektet e radhës

 

Këngëtari Berkan Beka i është rikthyer muzikës me projektin “Ty”, të publikuar ditë më parë.

Në emisionin “Për ditë të mbarë” të Rahovci.info, Berkani ka folur për këngën e re që ka sjellë dhe nëse ka të bëjë me jetën personale.

Këngëtari gjithashtu ka treguar për planet që ka për projektet e radhës.

Berkani ka thënë se do të sjellë gjëra të reja, mirëpo nuk do t’i ik muzikës zbavitëse./21Media

Lajmet Berkani flet për planet që ka për projektet e radhës >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!