Engjëllusha surprizon fansat me lajmin e fundit

Këngëtarja, Engjëllusha Salihu e ka zbuluar surprizën e radhës për fansat e saj.

Engji ka treguar se kënga e saj e re do të publikohet nesër në orën 14:00 dhe mban emrin “Çka mke than”.

Artistja e ka publikuar edhe një sekuencë të shkurtër nga kënga e saj e re.

Ndërkaq, projekti i fundit muzikor nga Engji është ”Urime Ditëlindja Nanë”, të cilën e ka sjellur në bashkëpunim me nënën e saj Shyreten dhe me këngëtarin, Bekim Zogaj.

Kënga është publikuar më 19 shkurt./21Media

Lajmet Engjëllusha surprizon fansat me lajmin e fundit >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!