Koleksioni mahnitës me nëntë BMW E92 M3

BMW ka prodhuar disa modele ikonike M3 gjatë dekadave dhe ndërsa të gjitha janë makina jashtëzakonisht të dëshirueshme për shoferët, një shitës dhe koleksionist i makinave të përdorura në Florida mendon se M3 i gjeneratës E92 është më i miri nga të gjitha.

Dhe ndërsa shumë prej nesh mund të ëndërrojnë vetëm për të pasur një E92 M3, ky djalë aktualisht ka nëntë në koleksionin e tij.

Sikur kjo të mos ishte mjaft e jashtëzakonshme, të nëntë shembujt kanë bojëra të veçanta që i bëjnë vërtet të dallohen.

Fotografi i automobilave Larry Chen së fundmi pati mundësinë të shikonte koleksionin. /Rahoveci.INFO/

Lajmet Koleksioni mahnitës me nëntë BMW E92 M3 >> Rahoveci.INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!