Moti për sot dhe nesër

Sot dhe nesër mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -2 deri 0 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 12-18 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimet e ndryshme, njofton IHMK, transmeton Klankosova.tv.

May be an image of map

Lajmet Moti për sot dhe nesër >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!