Të gjitha detajet nga rënia e dronit në lagjen Bair të Mitrovicës (VIDEO)

Një dron që ka rënë sot në lagjen Bair të Mitrovicës ka bërë bujë në media, pasi nuk dihet se nga ka ardhur apo nëse është i ngjashëm me atë që ra edhe në Zagreb ditë më parë.

Droni ka rënë në ballkonin e shtëpisë së familjes Sylejmani, ndërsa nga ballkoni ka rënë në tokë.

Sipas dëshmitarëve, droni ka qenë i përmasave të mëdha, i paparë ndonjë herë nga ta në këtë zonë.

Nga përshkrimi i familjarëve dhe dëshmitarëve, droni ka qenë i gjerë 3.5 metra, dhe i gjatë 1.5 metra.

Policia ka ardhur në vendin e ngjarjes dhe e ka marrë dronin me vete.

 

Lajmet Të gjitha detajet nga rënia e dronit në lagjen Bair të Mitrovicës (VIDEO) >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!