Vdes Madeleine Albright

Ka ndërruar jetë, në moshën 84-vjeçare, ish-sekretarja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Madeleine Albright.

Albright qe gruaja e parë sekretare e Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe e njëjta e ndihmoi shumë Kosovën në arritjen e pavarësisë së saj, transmeton Klankosova.tv.

 

Lajmet Vdes Madeleine Albright >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!