Viti: Burri kanos gruan nga burgu bashkë me vëllanë që ndodhet jashtë shtetit

Një grua në Viti ka njoftuar policinë se përmes telefonit është kanosur nga bashkëshorti i saj i cili gjendet në vuajtje të dënimit, dhe kunati i saj i cili gjendet jashtë shtetit.

Policia bën me dije përmes raportit se në konsultim me prokurorin është inicuar lënda e rastit e cila vazhdon të hetohet, transmeton Klankosova.tv.

Lajmet Viti: Burri kanos gruan nga burgu bashkë me vëllanë që ndodhet jashtë shtetit >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!