Rita publikon prapaskenat e klipit “Me tupana ndizet zemra”

Çifti i njohur i showbiz-it, Rita Haziri dhe Fidan Gashi, javën e kaluar projketin e ri të titulluar “Me tupana ndizet zemra”.

Kjo këngë deri tani në YouTube ka mbledhur mbi 1 milionë klikime.

“Me tupana ndizet zemra” është publikuar edhe me videoklip, në të cilin padyshim se vëmendje me dukjen e saj ka rrëmbyer Rita.

Kur jemi te kjo e fundit, Rita në Instagram ka publikuar disa prapaskena nga xhirimi i klipit të kësaj kënge./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fidan Gashi (@fidangashiiiii)

Lajmet Rita publikon prapaskenat e klipit “Me tupana ndizet zemra” >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!