Alida sapo solli një super bashkëpunim

Më në fund bashkëpunimi i paralajmëruar sapo ka ardhur dhe duket që do të jetë një hit. Pasi artistja e njohur Alida Duka din tw a qëllojë edhe kur është fjala për bashkëpunime.

Kënga mban titullin “Ama” e vjen në duet me këngëtarin Ramzi. Produksioni i këngës është krijuar dhe realizuar në studion e producentin të hiteve te Stine Records, e video përshtatur mjaft bukur nga Estia Film Produktion.

Më në fund ju keni mundësi ta shohim e ta dëgjojmë në kanalin Youtube./21Media

 

Lajmet Alida sapo solli një super bashkëpunim >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!