Kënga e re Erës publikohet sot një javë

Tashmë kënga e re e Era Istrefit e ka një datë të publikimit.

Artistja, ka paralajmëruar fansat se kënga e re do të publikohet më 31 mars.

Kënga mban emrin ”Bebe”, dhe është realizuar me videoklip.

Artistja qe një kohë të gjatë nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor, teksa kënga ”Bon Bon”, mbetet ende një nga hitet e saj edhe pse është publikuar 6 vjet më parë./21Media

Lajmet Kënga e re Erës publikohet sot një javë >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!