Ku e dërguan ëndrrat Fifin?

Filloreta Raçi-Fifi ka udhëtuar drejt Amerikës ku do të performoi për bashkatdhetarët atje në disa koncerte. Bashkë me Fifin atje është edhe artisti i njohut, Yll Limani.

Nga atje, Fifi për fansat e saj vazhdimisht po publikon fotografi në rrjetet sociale.

Vëmendje të ndjekësve të saj, ka rrrëmbyer edhe me fotografitë e fundit të publikuara në Instagram, ku shfaqet bukur dhe e veshur me shumë stil.

“Ëndrrat më sollën këtu”, ka shkruar Fifi poshtë fotografive të publikuara.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr)

Kujtojmë se, Fifi aktualisht po shijon lidhjen e re me biznesmenin nga Shqipëria, Adis Patushi./21Media

Lajmet Ku e dërguan ëndrrat Fifin? >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!