Parashikimi i motit për ditën e sotme

Gjatë ditës së sotme, pritet që të mbretërojë mot me diell.

Prishtina Ëeather bën të ditur se do të jetë mot i ngrohtë dhe i kthjellët, përcjell Klankosova.tv.

Në njoftimin e tyre, thuhet se në mbrëmje do të ketë vransira kalimtare.

Temperaturat pritet të arrijnë deri në 18 gradë C.

Lajmet Parashikimi i motit për ditën e sotme >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!