Repera hapeni rrugën, Xheri vjen me super freestyle

Moderatorja e emisionit ”n’Maje të gjuhës”, Xheraldina Vula sot i është përshtatur profesionit të mysafirit, me ç’rast ajo ka realizuar një freestyle.

Fillimisht Xheri e sfidoi Noizy-n dhe pas tij edhe ajo e realizoi freestyle-in të cilin e kishte të shkruar.

Shikoni se si reagon reperi, Noizy./21Media

Lajmet Repera hapeni rrugën, Xheri vjen me super freestyle >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!