Një grua pëson lëndime të rënda nga rimorkio e traktorit në Vushtrri

Një grua ka pësuar lëndime të rënda nga rimorkio e traktorit në afërsi të shtëpisë së saj në Vushtrri.

Policia bën me dije përmes raportit, se viktima ka kërkuar ndihmë në emergjencën e spitalit të Vushtrrisë, por sipas mjekut përgjegjës, gjendja e saj ka qenë e rëndë dhe është dërguar në QKUK për trajtim të mëtutjeshëm.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori, rasti është duke u hetuar, transmeton Klankosova.tv.

Lajmet Një grua pëson lëndime të rënda nga rimorkio e traktorit në Vushtrri >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!