Avokati i Trim Vokshit kërkon rigjykim (VIDEO)

Avokati i Trim Vokshit, Arber Guta, ka folur për ekspertizën që e kanë bërë ku, sipas tij, dalin fakte të tjera që Trim Vokshi nuk është fajtor.

Guta sqaron se si në ekspertizë personi që kreu tentim grabitjen është më i gjatë sesa Trim Vokshi, si dhe shton vërtetimet që tatuazhi në dorën e tij u bë në vitin 2016 e jo në burg.

Lajmet Avokati i Trim Vokshit kërkon rigjykim (VIDEO) >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!