Tre persona asfiksohen nga zjarri në Radavc të Pejës

Tre persona janë asfiksuar si pasojë e djegies së një restauranti në Radavc të Pejës.

Kështu bëri të ditur për Klankosova.tv drejtori për Mbrojtje dhe Shpëtim Gëzim Gashi.

Gashi tha se zjarrfikësit kanë arritur ta shuajnë shumë shpejt zjarrin.

“Tre persona janë alivanosur si pasojë e zjarrit. Janë jashtë rrezikut për jetë. Është djegë kulmi i restaurantit dhe një pjesë e katit të sipërm. Por, zjarrfikësit kanë arritur që ta lokalizojnë zjarrin”.

Dyshohet për një zjarr në Radavc të Pejës (VIDEO)

Lajmet Tre persona asfiksohen nga zjarri në Radavc të Pejës >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!