Dogana konfiskon nargjile në Qafë të Prushit (FOTO)

Oficerët doganor kanë gjetur nargjile në Qafë të Prushit, gjatë kontrollës në një veturë.

Mallrat ishin fshehur nën këmbët e bashkëudhëtarit, në karrigen e parë, të mbuluar me tepih.

Aromat për nargjile janë konfiskuar dhe ka filluar procedura për kundërvatje. /Klankosova.tv/

Lajmet Dogana konfiskon nargjile në Qafë të Prushit (FOTO) >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!