Kompletohet grupi i Kosovës në Ligën e Kombeve, mësohet rivali parë i “Dardanëve”

Përfaqësuesja e Kosovës e ka mësuar edhe kundërshtarin e fundit për kampanjën e re në Ligën e Kombeve.

Qipro ka arritur ta mposhtë 2:0 Estoninë duke zënë kështu një vend në grupin e Kosovës.

Kështu, Qipro i është bashkuar grupit 2 në Ligën C, aty ku ndodhet edhe Kosova.

Grupi 2 në Ligën C, tani përbëhet nga Kosova, Irlanda e Veriut, Greqia dhe Qipro.

Ndryshe, kampanja e re në Ligën e Kombeve nis në qershor të këtij viti. /Rahoveci info/

ETC e rregullt

Lajmet Kompletohet grupi i Kosovës në Ligën e Kombeve, mësohet rivali parë i “Dardanëve” >> Rahoveci info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!