Ernest Zymberi feston ditëlindjen, urimin e veçantë e pranon nga bashkëshortja

Aktori Ernest Zymberi feston ditëlindjen e 37-të sot.

Ai ka pranuar urime nga më të ndryshmet nga familjar, miq e kolegë.

Ndër urimet më të veçanta është ai i bashkëshortes së tij, Lena Rexhepi, e cila ka përzgjedhur fjalët më të mira për të.

Ndryshe, Ernesti ka qenë dhe është pjesë e shumë filmave, ndër rolet e tij më të pëlqyera janë në “O Sa Mirë”, “Sha je be tu folën”, e shumë të tjera.

Zymberi është baba i dy fëmijëve, vajzës Mara dhe djalit Rron./21Media

Lajmet Ernest Zymberi feston ditëlindjen, urimin e veçantë e pranon nga bashkëshortja >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!