Kryetari i Malishevës i ngushëllon familjet e dy të vdekurve të cilët humbën jetën në aksidentin e sotëm

Kryetari i Komunës së Malishevës, Ekrem Kastrati, u ka shprehur ngushëllime familjareve të të vdekurve në aksidentin e trafikut që ka ndodhur gjatë ditës së sotme, afër fshatit Drenoc, e ku kanë humbur jetën dy persona.

“Në emër të Komunës së Malishevës dhe në emrin tim personal, ju shprehi ngushëllime për familjarët e juaj, që sot tragjikisht në një aksident trafiku kanë humbur jetën”.

“Kjo është humbje për të gjithë ne, andaj ju familjarë, bëheni të fortë dhe kalojeni sa më lehtë këtë dhimbje”, thuhet mes tjerash në ngushëllimin e kryetarit Kastrati, drejtuar familjarëve”.

Dy persona të vdekur nga një aksident në Drenoc të Malishevës (VIDEO)

 

 

Lajmet Kryetari i Malishevës i ngushëllon familjet e dy të vdekurve të cilët humbën jetën në aksidentin e sotëm >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!