Moti sot me shi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira të ç’rregullta, të cilat nga sot e tutje parashihen të sjellin riga shiu të intensitetit mesatar deri në të lartë.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 3-6 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 16-20 gradë Celsius.

 

Lajmet Moti sot me shi >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!