Rikthehen emocionohet e BKT Superligës së Kosovës

Ditën e sotme, rikthehet futbolli në BKT Superligën e Kosovës, me një takim në orar, për t’u zhvilluar gjatë ditës së sotme.

BKT Superliga e Kosovës ishte në pushim dy javor shkaku i takimeve ndërkombëtare, ku fokusi ishte te Përfaqësuesja e Kosovës.

Megjithatë, kampionati elitar i Kosovës do të rikthehet sot dhe vetëm një ndeshje është në orar për t’u zhvilluar.

Dukagjini dhe Malisheva, luajnë në ‘duelin e mbijetesës’ pasi të dy skuadrat kanë objektivin mbetjen në Superligë.

Klubi nga Klina është nikoqir dhe i pret malishevasit në stadiumin “18 Qershori”.

Ky duel pritet të fillojë nga ora 14:00. /Rahoveci info/

Lajmet Rikthehen emocionohet e BKT Superligës së Kosovës >> Rahoveci info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!