Dardan Molliqaj dhe Besa Shahini bëhen prindër

Kryetari i PSD-së, Dardan Molliqaj dhe ish- ministrja e Arsimit në Shqipëri, Besa Shahini janë bërë prindër.

Çifti sollën në jetë një vajzë. Lajmin e ka bërë të ditur vet Shahini përmes një postimi në rrjetet sociale, ku ka treguar se lindja është kryer në spitalin publik në Tiranë.

Vajza e tyre erdhi në jetë gati tre vjet pasi çifti kurorëzuan lidhjen e tyre me martesë, 3 prill 2019./21Media

Lajmet Dardan Molliqaj dhe Besa Shahini bëhen prindër >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!