Era publikon projektin “Bebe”

Këngëtarja Era Istrefi sot publikoi këngën e radhës.

“Bebe” titullohet kënga e artistes, të cilën e lansoi me videoklip, shkruan Rahovci.info.tv

Për tekstin e këngës janë përkujdesur Era Istrefi dhe Bim Bimma, ndërsa për muzikën Claydee dhe Era Istrefi.

Kujtojmë që, “Let’s Get Married” titullohet kënga paraprake e Era Istrefit, e publikuar në vitin 2019, në bashkëpunim me Yellow Claw, Offset./21Media 

Lajmet Era publikon projektin “Bebe” >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!