20 vjet që nga publikimi i këngës ”Kthehuni”

Sot në ”1 Kafe prej Shpisë”, ka qenë i ftuar Malësori.

Artisti së fundmi i ka kushtuar një projekt muzikor Prishtinës, titulluar ”Hyjnesha”.

Ndërkaq, sot këngëtari ka folur edhe për suksesin e këngës ”Kthehuni”, e cila në vjeshtë i bën 20 vjet që nga koha kur është publikuar.

Tutje, Malësori ka folur edhe për ndjesinë e tij kur është takuar për herë të parë me Gilin dhe bashkëshortin e saj./21Media

Lajmet 20 vjet që nga publikimi i këngës ”Kthehuni” >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!