Eni e Genci festojnë 5 vjetorin e lidhjes

Data e stome 3 prilli është një datë më e veçantë në kalendar për artistët e njohur, Eni Koçin dhe Genc Prelvukajn.

Dyshja e njohur, sot festojnë 5 vjetorin e lidhjes së tyre, për çka e kanë uruar njëri-tjetrin duke i shprehur dashurinë e madhe.

Eni dhe Genci kanë treguar se janë njohur në një turne në Amerikë.

Lidhja me Gencin, ka qenë shumë e përfolur dhe vazhdon të jetë për shkak të diferencës së çiftit në moshë, por Eni nuk e ka problem aspak këtë pjesë dhe asnjëherë nuk ka hezituar të tregojë se është shumë e lumtur./21Media

Lajmet Eni e Genci festojnë 5 vjetorin e lidhjes >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!