Frashëri sulmohet nga dy tifozë frikacak të Gjilanit (Video)

Në video shihet një huligan, që i erdhi nga prapa, kapi për fyti dhe e rrëzoi portierin e Ballkanit Stivi Frashëri. Ndërkohë një tjetër e shkelmoi derisa Frashëri ishte në tokë.

Shikoni videon:

Lajmet Frashëri sulmohet nga dy tifozë frikacak të Gjilanit (Video) >> Rahoveci info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!