Gjilani – Ballkani, ndërpritet ndeshja pak para fundit

Kur ndeshja mes Gjilanit dhe Ballkanit ishte shumë pranë fundit, Gjilani e barazoi rezultatin në 1-1, e pas këtij goli tifozët e Gjilanit u futën në fushë. Në mesin e fishkezjarreve të gjuajtura në fushë dhe të tifozëve të futur aty, u sulmua dhe pësoi lëndim Stivi Frashëri, portieri i Ballkanit.

Kjo çoi në ndërprerjen e ndeshjes dhe të dyja skuadrat shkuan në zhveshtore.

Ende nuk dihet se a do të vazhdojë ndeshja apo jo.

Lajmet Gjilani – Ballkani, ndërpritet ndeshja pak para fundit >> Rahoveci info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!